Розробка додатків під Android/ iOS

Наші сторінки розроблених додатків:

https://play.google.com - Android

https://itunes.apple.com - iOS (Apple)

Політика конфіденційності

 

Робота на мобільних пристроях

Робота на мобільних пристроях можлива двома способами:

  • За допомогою мобільної платформи 1С: Підприємства;
  • За допомогою підключення пристрою через Інтернет.

Мобільна платформа

Для роботи на мобільних пристроях може використовуватися спеціальна технологія - Мобільна платформа 1С:Підприємство 8.

Вона дозволяє створювати самостійні додатки, що працюють на мобільних пристроях під управлінням операційних систем Android або iOS. Такими пристроями, як правило, є смартфони і планшетні ПК.

Додаток, створений за допомогою цієї технології, зберігає прикладні дані прямо на мобільному пристрої і дозволяє їх змінювати. Як правило, мобільні додатки не призначені для автономної роботи, а використовуються як віддалені робочі місця якогось «основного» прикладного рішення (наприклад, мобільний додаток "1С:Управління невеликою фірмою"). Тому вони містять ті чи інші алгоритми взаємодії та обміну даними з основним прикладним рішенням за допомогою web-сервісів, електронної пошти і т.д. Детальніше...

Підключення з мобільного пристрою через Інтернет

З мобільного пристрою можна підключитися безпосередньо до інформаційної бази, розташованої, наприклад, десь в офісі. У цьому випадку мобільний пристрій не зберігає ніяких прикладних даних, а лише забезпечує їх відображення і зміну.

Підключення з мобільного пристрою через Інтернет можливо завдяки використанню веб-клієнта та режиму низької швидкості з'єднання. Режим низької швидкості з'єднання  забезпечує комфортну роботу через високошвидкісне інтернет-з'єднання (наприклад, через GPRS-з'єднання). А веб-клієнт дозволяє підключатися до інформаційної бази використовуючи лише наявний в пристрої браузер.

Робота на ноутбуках і нетбуках в цьому випадку практично нічим не відрізняється від роботи на звичайному стаціонарному комп'ютері, так як в них використовуються ті ж самі повнофункціональні версії браузерів.

Однак браузери, що працюють на мобільних пристроях, мають ряд обмежень і специфічних вимог. Тому спеціально для комфортної роботи на iPad у веб-клієнтові були виконані доопрацювання, що враховують особливості мобільного браузера Safari і специфіку самого пристрою iPad.

В результаті веб-клієнт,працюючий на iPad, підтримує сенсорне введення, списки мають бічні смуги прокрутки і прокручуються пальцем, для зручності роботи збільшена висота рядків у таблицях, у випадних списках, збільшена ширина кнопок в полі введення, збільшені розміри календаря. Підтримуються стандартні жести збільшення та зменшення масштабу.